fbpx

התוצרת החקלאית שלנו היא בפירוש פירות עמלינו!!

מצאת החמה ועד צאת הנשמה אנו עמלים כדי שהתוצרת שלנו תהיה הכי טובה , הכי משובחת, הכי איכותית, הכי טעימה שיש.

אנו רואים בעבודה ערך, שמחים שבחרנו בחיים קרובים לאדמה, חיים בהם אפשר להריח את ריח האדמה אחרי הגשם, וריחו של העשב בזמן ההליכה בשדות המרעה עם העדר.שמחים לגדל ילדים עם הטלאים ביונקיה, ובחדר אוכל עם החבר'ה – כמו משפחה אחת גדולה.שמחים להתבונן בגבעות מסביב, ולהיזכר איך פעם היתה כאן שממה, והיום – גן עדן פורח, טלאים מדלגים ועצים עמוסי פרי.

כשאתם לוגמים מהשמן , נוגסים בתמרים ומשמיעים קולות של עונג… אז דעו לכם,עברנו דרך ארוכה והרבה עבודה כדי להגיש לכם מוצר משובח שכזה.
– ברצינות?! מה, זה לא רק לקטוף מהעץ את הפרי וזהו??
אז זהו, שלא!

התוצרת החקלאית

בכרם הזיתים שלנו

‍גזמנו, זיבלנו, מסקנו (הורדנו את הפרי מהעץ עם מנערת), כבשנו (בכבישה קרה) לשמן זית אורגני כתית מעולה, ניגבנו ( בלאפה טרייה..), ליקקנו את האצבעות!


במטע המנגו שלנו

גזמנו, עישבנו, זיבלנו, דישנו, קטפנו מנגואים גדולים ויפים! ובכלל, מנגו זו ההוכחה המנצחת שגן עדן זה כאן בעולם הזה!!
את המנגו ניתן לרכוש לפי קילו רק "בעונה", כי זה פשוט עף!!  אז אם עכשיו בין מאי ליולי מומלץ להזדרז ולבדוק איתנו אם כבר קטפנו, ואם נשאר…

בדיר הכבשים שלנו

הוצאנו את הכבשים היפות שלנו למרעה יום יום, אירגנו להן מפגש אוהבים רומנטי בחיק הטבע עם האילים, ליווינו אותן ב4 וחצי חודשי הריונן, קיבלנו את הטלאים המתוקים בהמלטות, גם באישון לילה, גידלנו אותם באהבה ובמסירות בתנאים הכי טובים שאנחנו יכולים,ואז.. (צמחונים וטבעונים לאטום אוזניים..) ביקשנו מהם סליחה, ברכנו על השחיטה,ושחטנו למאכל.
אצלינו תוכלו לרכוש בשר בוטיק ארוז בואקום, מוכשר כמובן , לפי בחירתכם. צלעות, סינטה, טחון ועוד ועוד.
בשר הטלאים שלנו הוא בשר של בעלי חיים שגודלו וטופחו בטבעיות, באהבה ובכבוד, תוך נתינת תודה לאלוהים ולבעל החיים שמאפשר לנו להנות ולהתענג ממנו. בהיותינו אוכלי בשר, חשוב לנו, שהאנרגיה שאנו שמים בבעלי החיים תהיה טובה ומלאה בהכרת תודה. כך, לתפיסתינו, בשרו של בעל החיים יהיה רווי בבריאות גופנית ונפשית, ורק אז נכניס אותה לגופינו או נחלק ממנה לאחרים. גידול ללא אנטיביוקה.

 

במטע התמרים שלנו

גזמנו, קייצנו (הורדנו את הקוצים), האבקנו את הפרחים, דיללנו את הפרי (שיצא גדול ומהמם), כופפנו את הידות וקשרנו לאשכול (שלא ישבר מעומס הפרי) , עטפנו בשקים (את האשכולות עם הפירות כדי לשמור ממזיקים) , גדדנו (קטפנו את התמרים אחד אחד לפי הבשלות), ואכלנו בשקיקה.. 🙂

קוסמטיקה טבעית

אנו מכינים מוצרי ריפוי וטיפוח על בסיס שמן הזית האורגני שלנו, תוך שמירה על סגולותיו ואיכויותיו המרפאות.המוצרים שלנו נעשים בעבודת יד, במטבח הביתי שלנו, תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר.
אצלינו ניתן להשיג:

"משחת פלא" – קרם טיפולי על בסיס שמן הזית האורגני שלנו וצמחי מרפא ארץ ישראליים. המשחה מטפלת ברוב בעיות העור כגון תפרחת חיתולים, אסטמה של העור, דרמטיטיס, יובש אדמומית, ועוד..   מתאים גם לאזורים אינטימיים לנשים לריפוי אחרי לידה וכד'מוגש בצנצנת של 50 מ"ל

סבון שמן זית אורגני – סבון מוקשה טבעי על בסיס שמן הזית האורגני שלנו בתוספת צמחי מרפא.  בהכנת הסבון אנו משלבים כל פעם חומרים איכותיים אחרים לפי העונה והתקופה.יש לנו סבונים עם פילינג שיבולת שועל , סבוני קלנדולה, סבון בוץ ים המלח ועוד.

דאודורנט טבעי – ללא אלומיניום. מונע ריחות ומשאיר את העור נושם. מוגש בצנצנת של 50 מ"ל

קרם פנים טבעי – הקרם נרקח על בסיס שמן הזית האורגני שלנו. מתאים בעיקר לעור יבש ומעורב. לעור שמן- בהתאמה אישית. קרם הפנים שלנו נרקח ממש מראשיתו , ומכיל את חומרי הגלם המשובחים ביותר. אני אישית, לא יכולה בלעדיו… מוגש בצנצנת של 30 מ"ל.

 

מה לגבי הכשרות?

שמן הזית האורגני שלנו
חוג חתם סופר בני ברק
הרב אריה דביר, אב בית הדין של הרב אפרתי, סנהדריה המורחבת.
מועצה דתית בקעת הירדן ,מגילות, מעלה אפריים 

ה‍תמרים שלנו

בד״צ העדה החרדית

ב‍שר הטלאים שלנו
הרב יהונתן גבאי

מנגו

בד״צ העדה החרדית

בגלל שאנחנו כל כך אוהבים את המוצרים שלנו, חשוב לנו לעטוף אותם יפה, ובכך, לתת להם את הכבוד המגיע להם עם ניראות משגעת, למעבר לדף המוצרים לחצו כאן!